Lena A Linderholm litografier

Lena A Linderholm litografier
Lena A Linderholm litografier
Lena A Linderholm litografier
Lena A Linderholm litografier
Lena A Linderholm litografier
Lena A Linderholm litografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947):(4) Motiv med blommor, 2 av samma blad, signerade samt numrerade 47/75,102 och 103/190, samt 96/190 ca 57x7, 57x85 cm samt 54x76 cm, litografier

736504

2020-02-19