Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
TORKEL DAHLSTEDT (född 1942): (5) Motiv av ägg i relief, signerade, daterade -76 samt numrerade 48/70, totala mått inkl ram ca 47x40 cm
Ej examinerade ur ram
736514
2020-02-16