Torkel Dahlstedt 5 st

Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st
Torkel Dahlstedt 5 st

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

TORKEL DAHLSTEDT (född 1942): (5) Motiv av ägg i relief, signerade, daterade -76 samt numrerade 48/70, totala mått inkl ram ca 47x40 cm

Ej examinerade ur ram

736514

2020-02-16