Poudreuse

Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUDREUSE, omkring 1900, fanerad med mahogny, överdel med spegel, fotavslut med hjultrissor i mässing, höjd med nedfälld spegel 82 87x 44 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

736524

2020-02-12