Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM: "Lammet", vävnad, ull, röllakan, signerad MMF, tillverkad före 1942, ca 239,5x140 cm
Smärre slitage
736528
2020-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här