Märta Måås-Fjetterström "Lammet"

Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM: "Lammet", vävnad, ull, röllakan, signerad MMF, tillverkad före 1942, ca 239,5x140 cm

Smärre slitage

736528

2020-02-24