Kaffeservis silver
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 delar, silver, empirestil, dubbelstämplade med 1914 samt 1939, bestående av: kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, höjd ca 7-23 cm, vikt ca 1033 g
Bruksslitage, smuts, monogram gravyr
736531
2020-02-19