Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 delar, silver, empirestil, dubbelstämplade med 1914 samt 1939, bestående av: kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, höjd ca 7-23 cm, vikt ca 1033 g

Bruksslitage, smuts, monogram gravyr

736531

2020-02-19