Fickur 3 st bl.a. Omega

Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega
Fickur 3 st bl.a. Omega

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 3 st, silver 800, 1900-talets första hälft, bestående av: Omega, manuellt, plexiglas, boettnummer 6845732, urverk 6129028, Remontoir, boettnummer 83709, samt S.U.F., boettnummer 173879, diameter ca 50, 37 resp 55 mm

Fungerar ej vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej, slitage

736533

2020-02-19