Marika Lang litografier
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIKA LANG (född 1961): (3) färglitografier ur mappen "Flärd", "Nobelmiddagen", "Nalen" samt "Östermalmshallen", signerade och numrerade 130/290, 130/290 respektive 130/290, bladstorlek 82 x 61,5 respektive 61,5 x 82 cm, oramade.
736539
2020-02-19