Torkel Dahlstedt

Torkel Dahlstedt
Torkel Dahlstedt
Torkel Dahlstedt
Torkel Dahlstedt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TORKEL DAHLSTEDT (född 1942): Bladverk, litografi, signerad och daterad 1970, numrerad 3/5, ca 42x39 cm

Ej examinerad ur ram

736544

2020-02-16