Oiva Toikka glasskulptur
Klubbat för:
620 EUR
Arviointi
600 EUR
Kuvaus
OIVA TOIKKA, GLASSKULPTUR. ljusstake, signerad O. Toikka, Notsjö 1960-talets slut, grönt, lila och klart glas, höjd 20 cm.
Kuntoraportti
Obetydligt ytslitage
736553
Päivämäärä:
2020-04-19