Oiva Toikka glasskulptur

Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur

Klubbat för:

620 EUR

Arviointi

600 EUR

Kuvaus

OIVA TOIKKA, GLASSKULPTUR. ljusstake, signerad O. Toikka, Notsjö 1960-talets slut, grönt, lila och klart glas, höjd 20 cm.

Kuntoraportti

Obetydligt ytslitage

736553

Päivämäärä:

2020-04-19