Ulf Wahlberg, Komposition

Ulf Wahlberg, Komposition
Ulf Wahlberg, Komposition
Ulf Wahlberg, Komposition
Ulf Wahlberg, Komposition
Ulf Wahlberg, Komposition
Ulf Wahlberg, Komposition
Ulf Wahlberg, Komposition
Ulf Wahlberg, Komposition

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014) Komposition, signerad Ulf W -89, olja på duk, ca 65x54 cm

736573

2020-03-08