Aimo Kanerva akvarell

Aimo Kanerva akvarell
Aimo Kanerva akvarell
Aimo Kanerva akvarell
Aimo Kanerva akvarell
Aimo Kanerva akvarell
Aimo Kanerva akvarell
Aimo Kanerva akvarell
Aimo Kanerva akvarell

Klubbat för:

45 EUR

Utropspris

150 EUR

AIMO KANERVA (1909-1991) Landskap, signerad samt daterad -77, akvarell, 50x63 cm

736595

2020-02-12