Bojaner

Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

BOJANER,2, snarlika, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, senare lock i trä, höjd ca 15 cm

Nagg på bottens undersida, slitage

736599

2020-02-19