Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
BOJANER,2, snarlika, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, senare lock i trä, höjd ca 15 cm
Nagg på bottens undersida, slitage
736599
2020-02-19