Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VAS, Kina, 1800/1900-tal, figural dekor samt med kinesiska tecken, senare sockel i trä, höjd ca 47 cm
Slitage
736600
2020-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här