Adelaide Leuhusen oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ADELAIDE LEUHUSEN, (1828-1923): Man i katolsk klerikal dräkt, signerad A Leuhusen, samt daterad 1910, olja på duk, ca 76x57 cm
Ett hål i duken, repor, ett främmande material på mannens hand
736601
2020-02-13