Adelaide Leuhusen oljemålning

Adelaide Leuhusen oljemålning
Adelaide Leuhusen oljemålning
Adelaide Leuhusen oljemålning
Adelaide Leuhusen oljemålning
Adelaide Leuhusen oljemålning
Adelaide Leuhusen oljemålning
Adelaide Leuhusen oljemålning
Adelaide Leuhusen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ADELAIDE LEUHUSEN, (1828-1923): Man i katolsk klerikal dräkt, signerad A Leuhusen, samt daterad 1910, olja på duk, ca 76x57 cm

Ett hål i duken, repor, ett främmande material på mannens hand

736601

2020-02-13