Taklampor Easy Kartell 1 par
Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
FERRUCCIO LAVIANI, 1 par, "Easy", taklampor, för Kartell, Italien, transparent röd akryl, etikettmärkning, höjd ca 33, diameter 13 cm
Bruksslitage, repor, klippta sladdar förekommer, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
736602
2020-02-21