Taklampor 3 st Easy Kartell

Taklampor 3 st Easy Kartell
Taklampor 3 st Easy Kartell
Taklampor 3 st Easy Kartell
Taklampor 3 st Easy Kartell
Taklampor 3 st Easy Kartell
Taklampor 3 st Easy Kartell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERRUCCIO LAVIANI, 3 st, "Easy", taklampor, för Kartell, Italien, transparent röd akryl, etikettmärkning, höjd ca 33, diameter 13 cm

Bruksslitage, repor, klippta sladdar förekommer, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

736619

2020-02-22