Taklampa i pressglas

Taklampa i pressglas
Taklampa i pressglas
Taklampa i pressglas
Taklampa i pressglas
Taklampa i pressglas
Taklampa i pressglas
Taklampa i pressglas
Taklampa i pressglas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1960-tal, stomme i metall samt skrämar i pressglas, höjd exklusive kedja ca 30, diamater ca 27 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

736623

2020-02-13