Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, svartlackerad med dekor i guld, höjd ca 234 cm, nyckel, pendel och lod finns

Färgbortfall, slitage, märken

736625

2020-02-13