HARALD WIBERG: Hare i Skogslandskap

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): "Hare i skogslandskap", signerad Harald Wiberg 1947, olja på duk, 47x60 cm

736628

2020-03-08