Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Wagner´s Dog Russ" skulptur i form av Newfoundlandshund, bronserad plast, signerad Hörl, graverad signatur, höjd ca 82 cm
Slitage vid undersida
736644
2020-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här