Ottomar Hörl Wagners Dog Russ

Ottomar Hörl Wagners Dog Russ
Ottomar Hörl Wagners Dog Russ
Ottomar Hörl Wagners Dog Russ
Ottomar Hörl Wagners Dog Russ
Ottomar Hörl Wagners Dog Russ
Ottomar Hörl Wagners Dog Russ
Ottomar Hörl Wagners Dog Russ
Ottomar Hörl Wagners Dog Russ

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Wagner´s Dog Russ" skulptur i form av Newfoundlandshund, bronserad plast, signerad Hörl, graverad signatur, höjd ca 82 cm

Slitage vid undersida

736644

2020-02-13