Sjöö Sandström RSL Lady Armbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SJÖÖ SANDSTRÖM, RSL Lady, armbandsur, modellserie 1 Lady, 1990-tal, quartzverk, safirglas, stål, datum, senare läderrem ej original, serie nr. 106, diam ca 26 mm, certifikat daterat -97 samt box med inredning original medföljer

Bruksslitage. Behov av batteribyte. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

736672

2020-02-23