Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
RING, platina, briljant ca 1,40 ct, ej modern slipning, med tydliga Inclusions, 1920/30-tal, ostämplad, ringstorlek 16,5 mm, vikt ca 3 g
736679
2020-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här