Bordsur Britt-Louise Sundell
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRITT-LOUISE SUNDELL NEMES, bordsur, Gustavsberg, stengods, polykromt glaserad, qvartzverk, signerad BSundell samt Gustavsbergs Studiohand, höjd ca 22 cm
Fotring med tillverkningsdefekter/nagg
736689
2020-02-13