Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987), efter: (2) Kompositioner, ur Verve 2, 1938, färglitografier, 35x25 cm, oramade, medföljande löst främre omslag
Skador i vänster marginal
736701
2020-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här