André Masson färglitografi

André Masson färglitografi
André Masson färglitografi
André Masson färglitografi
André Masson färglitografi
André Masson färglitografi
André Masson färglitografi
André Masson färglitografi
André Masson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987), efter: (2) Kompositioner, ur Verve 2, 1938, färglitografier, 35x25 cm, oramade, medföljande löst främre omslag

Skador i vänster marginal

736701

2020-02-13