Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets början, urtavlan märkt Herregaard Malmö, förgylld skuren dekor med Järnvägs logga, höjd ca 83 cm ,

Pendel ,och nyckel finns att avhämtas på utlämningen , bättringar

736714

2020-02-13