Väggpendyl
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets början, urtavlan märkt Herregaard Malmö, förgylld skuren dekor med Järnvägs logga, höjd ca 83 cm ,
Pendel ,och nyckel finns att avhämtas på utlämningen , bättringar
736714
2020-02-13