Bålskål slipat glas

Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅLSKÅL med lock, glas, slipad dekor, 18/1900-tal, höjd ca 43 cm

Mindre nagg

736724

2020-02-13