Henri Matisse litografi

Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: Komposition, signerad och daterad i trycket Henri Matisse 31/8 -39, ur Verve 8, 1940, färglitografi, ca 34,5x24,5 cm

736728

2020-02-13