Väggpendyl rokokostil

Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, Linderoth Stockholm, 1900-tal, rokokostil, förgylld, skuren dekor, höjd ca 79 cm

Pendel och nyckel finns att avhämta på utlämningen, smärre slitage

736741

2020-02-13