Stolar alm

Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm
Stolar alm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1900-talets början, alm, ryggbricka med intarsia, sits i rotting, sitthöjd ca

Två sitsar med skador, smärre ytskador o slitage

736743

2020-02-13