Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PARVASER (2) 1800-talets slut, motiv med putti, blommor och blad, hänklar i form av grenar, höjd ca 26 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg förekommer
736749
2020-02-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner