Parvaser

Parvaser
Parvaser
Parvaser
Parvaser
Parvaser
Parvaser
Parvaser
Parvaser

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

PARVASER (2) 1800-talets slut, motiv med putti, blommor och blad, hänklar i form av grenar, höjd ca 26 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg förekommer

736749

2020-02-19