Klubbat för:
9 400 SEK
6 000 SEK
NILS NIXON (1912-1998): "Ångest", signerad och daterad Nixon -46, olja på duk, utställningsetikett från Riksförbundet för bildande konst utställning nr 45, ca 46x38 cm
736751
2020-02-19