Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARVID BRYTH, skärgårdsmotiv, väggrelief, gips, signerad, 70 x 75 cm.
Ytslitage, nagg, flisor.
736759
2020-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här