Arvid Bryth

Arvid Bryth
Arvid Bryth
Arvid Bryth
Arvid Bryth
Arvid Bryth
Arvid Bryth

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

ARVID BRYTH, skärgårdsmotiv, väggrelief, gips, signerad, 70 x 75 cm.

Ytslitage, nagg, flisor.

736759

2020-02-12