Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): "Vem är du" samt "Drake", 2 målningar på papper, blyertssignerade, a tergo betitlade och daterade 97 resp 02, oramade, pappersmått: 41,5x29 cm
736760
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här