Sven Inge Demonér Höglund målningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): "Vem är du" samt "Drake", 2 målningar på papper, blyertssignerade, a tergo betitlade och daterade 97 resp 02, oramade, pappersmått: 41,5x29 cm

736760

2020-02-16