Derrière Le Miroir med Chagall litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

´Derrière Le Miroir´ no 246 - mai 1981, Galerie Maeght s.a. Paris med litografi av Marc Chagall (1887-1985), ett löst blad, häftets mått: 38x28 cm

Bruksslitage

736764

2020-02-17