Eva Jansson färglitografier

Eva Jansson färglitografier
Eva Jansson färglitografier
Eva Jansson färglitografier
Eva Jansson färglitografier
Eva Jansson färglitografier
Eva Jansson färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVA JANSSON (1900-tal): 12 färglitografier, 4 olika motiv (1+2+5+6), alla utom ett blad blyertssignerade och numr., motivmått: ca 40x30 cm.

736765

2020-02-17