Fransk Skola
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FRANSK SKOLA (omkring 1760): (2) Porträtt av gosse i halmhatt och flicka klädd ´à la savoyarde´, ett par, olja på duk uppfodrade, ca 47x37 cm
PROVENIENS
Prosten Zacharias Segrell (1784-1866), Glömminge, Öland
736776
2020-02-15