Fransk Skola

Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola
Fransk Skola

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FRANSK SKOLA (omkring 1760): (2) Porträtt av gosse i halmhatt och flicka klädd ´à la savoyarde´, ett par, olja på duk uppfodrade, ca 47x37 cm

PROVENIENS
Prosten Zacharias Segrell (1784-1866), Glömminge, Öland

736776

2020-02-15