Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP i form av jordglob, 1900-talet slut, stomme i trä, på hjul, höjd ca 100 samt diameter 70 cm

Några skrapmärken, smärre slitage

736801

2020-02-20