Vinglas Wingård
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS WINGÅRD, 1-par, höga vinglas/champagneglas, troligtvis från Glashyttan Baskemölla, slutet 1990-talet / milleniumskiftet, mittdelen i blå/turkos glasmassa med guldinslag, undertill numrerade 509/2000 samt 510/2000, höjd ca 28 cm
736804
2020-02-19