Vinglas Wingård

Vinglas Wingård
Vinglas Wingård
Vinglas Wingård
Vinglas Wingård
Vinglas Wingård
Vinglas Wingård

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS WINGÅRD, 1-par, höga vinglas/champagneglas, troligtvis från Glashyttan Baskemölla, slutet 1990-talet / milleniumskiftet, mittdelen i blå/turkos glasmassa med guldinslag, undertill numrerade 509/2000 samt 510/2000, höjd ca 28 cm

736804

2020-02-19