Olle Nyman litografi

Olle Nyman litografi
Olle Nyman litografi
Olle Nyman litografi
Olle Nyman litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Motiv med hus i landskap, signerad och daterad 80 samt numrerad 304/360, ca 26x28 cm

Med påskrift av konstnären själv

736811

2020-02-19