Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PETTER LUND(1694-1736), karolinerbägare, silver, stämplad 1709, invändigt förgylld, höjd 9 cm, diameter 8 cm, vikt ca 135 g
Undertill med inskription, smärre tryckveck på livet
736819
2020-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här