Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
400 EUR
LEONARD WIEDH (1866-1938) Vinterlandskap i solnedgång, signerad samt daterad 1903, olja på duk, 71x126 cm
736821
2020-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här