Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

400 EUR

LEONARD WIEDH (1866-1938) Vinterlandskap i solnedgång, signerad samt daterad 1903, olja på duk, 71x126 cm

736821

2020-02-12