Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 34 dlr, slipad glas, 1900-talets andra hälft, bestående av: 5 vinglas, 10 champangeglas, 8 starkvinsglas, 6 ölglas, 6 selterglas, 5 likörglas, höjd 9-20,5 cm

Mindre nagg förekommer

736840

2020-02-13