Royal Copenhagen figurin

Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN THOMSEN (1860-1921): figurin, porslin, föreställande faun och kråka, nr 2113, höjd ca. 17 cm

Skador: minimalt nagg på näbbspets

736841

2020-02-16