Bankett

Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANKETT, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, skuren dekor, förgylld, sitthöjd 36 cm

Skador, lagningar

736857

2020-02-13