Hörnchiffonje
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJE, för hörn, 1800-tal, senempire, mahognyfanér, vardera sida med skåpsdelar, lådfronter och skrivklaff med fanér i pyramidmahogny, nyckelbössningar i skinn höjd ca 144, 105x67 cm, tre nycklar finns
Smärre slitage, tejpfläckar
736863
2020-02-13